Denisa NEDU - Campion European!

Denisa NEDU - Campion European!

Senzațional! Avem un campion european! Avem deosebita plăcere de a o felicita pe sportiva noastră Denisa NEDU care a obținut locul 1 la disciplina Kumite individual de la Campionatul european de karate tradițional pentru copii disputat în Belgrad, Serbia! O performanță uluitoare! Felicitări Denisa! Felicitări antrenorului său Sensei Adrian NEDELOIU!
Mulțumim comunității noastre din Dobroești și autorităților locale, fără a căror continuă susținere pentru sport, această performanță minunată nu ar fi fost posibilă!
Vă asigurăm că vom depune în continuare toate eforturile pentru a-i asigura Denisei și în general tuturor copiilor care practică sportul de performanță la clubul nostru, cele mai bune condiții de pregătire.


Tipărire   Email

Articole din aceeasi categorie